FLOW Sada šálků s podšálky 12 ks / 6 osob.
- Novinka
Ambiente Naběračka
Wyślemy w sobotę
Ambiente Naběračka
Řada příslušenství z kartáčované oceli AMBIENTE jsou stylové kuchyňské nástroje, které se vyznačují nejvyšší odolností a elegantním vzhledem . Byly vyrobeny z odolného proti deformacím nerezové oceli Jsou vroubkované napříč, což přispívá k jejich zpevnění a zabraňuje ohýbání.
.jpg)

Design naběračky z broušené oceli AMBIENTE ji činí ideální pro mnohé moderní interiéry, například ve skandinávském nebo loftovém stylu. Její odolnost a univerzálnost zajišťují, že je to produkt, který bude sloužit po mnoho let.
Nerezová naběračka neabsorbuje pachy jídla a je snadné čištění . Nedoporučuje se ji mýt v myčce. Nerezová ocel je odolná vůči vysokým teplotám.
Lžíce je jedním z základních kuchyňských nástrojů, díky kterému lze pohodlně podávat polévku nebo omáčku. Může být používána jak v kuchyni, tak například při vaření polévky venku.
Všechna kuchyňská příslušenství AMBIENTE jsou zcela bezpečná pro zdraví. Jsou pokryta 2-letou zárukou.
POZOR: nedoporučuje se používání ocelových doplňků na nádobí s nepřilnavými povrchy z důvodu rizika poškození povrchové úpravy. Je dobré vsadit na celonerezové nádobí, například hrnce SUPERIOR nebo pánve PRESTIGE.
- Objem: 100ml
- Délka produktu: 356 mm
- Tloušťka oceli: 4 mm

| Produktová řada | Ambiente |
|---|---|
| Materiál | Nerezová ocel |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Ocelový / Černá |
| Možnost mytí v myčce | Ano, ale nemusí to být doporučeno (zkontrolujte popis produktu) |
| Hmotnost | 0,3 kg |
| Celková délka | 32,7 cm |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 9 cm |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:



























