Sada příborů ANTICA lesk 48 ks
Lžíce na zmrzlinu SOLID
Wyślemy w sobotę
219,00 Kč
Gerlach Lžíce na zmrzlinu SOLID
Lžíce Solid byla navržena s ohledem na servírování vynikajících dezertů, jako jsou zmrzliny nebo ovocné sorbety, stejně jako příloh k pokrmům, např. zeleninového pyré. Lžíce je velmi dobře vyvážená, snadno se s ní nabírají odpovídající porce. Její ergonomická a tvarovaná rukojeť perfektně padne do ruky a silikonová vrstva zajišťuje protiskluzové vlastnosti.


Lžíce na zmrzlinu Solid – elegance a moderní design
Příslušenství SOLID je vyrobeno ze zinku, má chromovaný povlak s lesklým povrchem, který navíc zpevňuje povrch.
| Produktová řada | Solid |
|---|---|
| Materiál | Zinek s chromovaným povlakem |
| Záruka | 2 roky |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Počet prvků | 1 |
| Barva | Ocelový |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Hmotnost | 0,1 kg |
| Celková délka | 17,5 cm |
| Materiál rukojeti | Protiskluzový ABS plast |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 4 cm |
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:























