Nůž na zeleninu 3,5" žlutý Smart Color
- Vyprodáno
Hobotnice na ořechy SOLID
269,00 Kč
Gerlach Otvírák na ořechy SOLID
Pevný otvírák na ořechy Solid se hodí do každé kuchyně. Jeho odolná konstrukce se dvěma otvory je přizpůsobena pro vlašské a lískové ořechy. Pohodlná, ergonomická rukojeť s měkkým silikonovým potahem velmi dobře a bezpečně sedí v ruce, což usnadňuje rozlupování ořechů bez větší námahy.


Otvírač na ořechy Solid – odolnost a moderní design
Doplňky SOLID jsou vyrobeny ze zinku, mají chromovaný povrch s lesklou úpravou, která dále posiluje povrch.
| Produktová řada | Solid |
|---|---|
| Materiál | Zinek s chromovaným povlakem |
| Záruka | 2 roky |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Počet prvků | 1 |
| Barva | Ocelový |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Hmotnost | 0,2 kg |
| Celková délka | 16 cm |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 4,5 cm |
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:























