Pánev na palačinky 25 cm GRANITEX
Wyślemy jeszcze dzisiaj
Gerlach Pánvička na palačinky 25 cm GRANITEX
Pánev na palačinky z linie Granitex byla inspirována kamenem. Je ideální pro přípravu chutných palačinek, placek nebo lívanců. Její nízké okraje usnadňují nalévání těsta na pánev a otáčení placek.
.jpg)

Pánvička na palačinky Granitex – trvanlivost a design s kamenným vzorem
Pánev má jeden z nejlepších aktuálně dostupných keramických povrchů na trhu, Ilag Xera Dur 2 ® Keramický nepřilnavý . Má dvě vrstvy: vrchní vrstvu Xerogelu s metalickým efektem a základní vrstvu zesílenou keramikou s Xerogelem, která zabraňuje praskání.
Tlusté, čtyřvrstvé dno pánve Granitex dokonale a rovnoměrně přenáší teplo, což zaručuje snadnou a rychlou přípravu pokrmů, a energie je využívána ještě efektivněji. Navíc je pánev vybavena speciálním disk v technologii Full Induction , který umožňuje používání nádoby na indukčních sporácích ještě efektivněji než dosud.
Pánev na palačinky
Z péče o zdraví uživatelů pánve neobsahují nebezpečné látky (např. PTFE, PFOA), což je činí mimořádně přátelským nádobím při vaření. Navíc, mimořádně hladký a těsný keramický povrch ILAG se snadno udržuje v čistotě.

| Produktová řada | Granitex |
|---|---|
| Průměr | Ø25cm |
| Materiál | Kované hliníkové |
| Záruka | 2 roky |
| Nátěr | Keramická (Ilag Xera Dur 2 ® Ceramic Non Stick) |
| Povrchová úprava | Kamenový efekt |
| Počet prvků | 1 |
| Typ kuchyně | Indukční / Elektrický / Plynový |
| Možnost použití v troubě | Ne |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Rukojeť | Soft Touch |
| Hmotnost | 0,8 kg |
| Výška mísy | 1,5 cm |
| Celková délka | 45,7 cm |
| Průměr feromagnetického disku | 23,3 cm |
| Výška rukojeti | 78 mm |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:









































