GRANITEX 28 cm hluboká pánev s keramickým povrchem
- -24,32%
- AKCE!
Pánev FIRST 20 cm s keramickým povrchem
Wyślemy jeszcze dzisiaj
Pánev FIRST 20 cm s keramickým povrchem
Pánev z linie FIRST je praktická nádoba, která zaujme první místo ve vaší kuchyni při přípravě pokrmů. Díky své nízké váze a speciálnímu keramickému povrchu zaručuje rychlé a bezstarostné smažení, a vy si tak budete moci užívat každodenní chvíle strávené při vaření.


Pánev byla vyrobena z vysoce kvalitního hliníku, díky čemuž je lehká a rychle se zahřívá. Dvouvrstvý keramický povrch v nádobě je odolný proti poškrábání, zabraňuje připalování pokrmů a je mimořádně snadný na čištění.
Silné dno nádobí rovnoměrně přenáší teplo, což usnadňuje a zrychluje přípravu pokrmů, a energie se využívá efektivněji.
Pánev může být používána na elektrickém, plynovém a keramickém sporáku ( pánev není vhodná pro použití na indukční varné desce ).
Pánev FIRST má protiskluzovou a nerezistentní rukojeť .

| Produktová řada | First |
|---|---|
| Průměr | Ø20cm |
| Materiál | Lisované hliníkové |
| Záruka | 2 roky |
| Nátěr | Keramická |
| Počet prvků | 1 |
| Barva | Ocelový / Černá |
| Typ kuchyně | Elektrický / Plynový |
| Možnost použití v troubě | Ne |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Rukojeť | Soft Touch |
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Výška mísy | 4,2 cm |
| Celková délka | 39,5 cm |
| Počet vrstev dna | 3 |
| Výška rukojeti | 52 mm |
| Balení | Cardboard sleeve |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:























