- Vyprodáno
Gerlach Valor NK58C Vidlička na dorty lesklá 6ks
Valor vidlici na dort - lesk
Hlavní výhody řady Valor to lehkost stylu, nadčasová elegance a nejvyšší kvalita použitých materiálů. Lžičky na kávu se vyznačují klasickou formou a jemným vyrytím, které ozdobí design příborů. Výjimečný a vkusný design zpestří estetiku stolu, což umožňuje užívat si radost ze společných chvil strávených s rodinou a přáteli.


VALOR – nerezové příbory
Řada Valor to perfektní vyvážení všech příborů, výjimečná preciznost v užívání a jistota dlouholeté spokojenosti s produkty.
Děkuji nerezové oceli 18/10 , vidlicové lžíce na dorty jsou odolné vůči korozi a jsou vhodné pro mytí v myčce.
Firma Gerlach poskytuje doživotní záruky na všechny příbory Valor.
Příbory Gerlach podléhají přísným kontrolám kvality.
Originální příbory
Originální, dekorativní balení příborů Gerlach je ideální jako dárek pro blízké.
Složení sady příborů:
- Vidlici na koláče - 6 ks.

| Produktová řada | Valor |
|---|---|
| Materiál | Nerezová ocel 18/10 |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Počet prvků | 6 |
| Počet osob | 6 |
| Barva | Ocelový |
| Možnost mytí v myčce | Ano |
| Celková délka | 150 mm |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 22 mm |
| Šířka rukojeti | 12 mm |
| Vhodné do mikrovlnné trouby | Ne |
| Balení | Color box s flokem |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:

























