Łyżeczki do herbaty 6 szt. CELESTIA połysk
Wyślemy w sobotę
Lžičky na čaj 6 ks CELESTIA – tradiční zdobení a tvar
Řada Celestia vznikla spojením klasického designu s jemnou ornamentikou, která dodává příborům elegantní a vkusný vzhled. Tradiční tvar a forma zajistí, že pečlivě navržené lžičky na čaj Celestia budou krásným doplňkem při slavnostním obědě i ranní snídani. Řada je dostupná ve dvou provedeních: matném a lesklém, které podtrhují unikátní zdobení příborů. Tento nepřekonatelný design byl zaujat a oceněn řadou cen a vyznamenání: Značka Teraz Polska, Evropská medaile 2000, Zlatá medaile Mezinárodního veletrhu v Poznani, Dobrý vzor 1995.
_1.jpg)

Vyrobené z odolného nerezové oceli 18/10 lžičky jsou odolné vůči korozi a jsou vhodné pro mytí v myčce.
Firma Gerlach poskytuje doživotní záruku na všechny příbory, což dále potvrzuje naši důvěru v jejich kvalitu.
Složení sady:
- Čajová lžička - 6 ks.
| Produktová řada | Celestia |
|---|---|
| Materiál | Nerezová ocel 18/10 |
| Záruka | Doživotní záruka |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Počet prvků | 6 |
| Počet osob | 6 |
| Barva | Ocelový |
| Možnost mytí v myčce | Ano |
| Celková délka | 137 mm |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 32 mm |
| Šířka rukojeti | 12 mm |
| Vhodné do mikrovlnné trouby | Ne |
| Balení | Color box s flokem |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:

























