Gerlach Muza NK49 Kávová lžička 6ks
- Vyprodáno
| Produktová řada | Muza |
|---|---|
| Materiál | Nerezová ocel 18/10 |
| Záruka | Doživotní záruka |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Počet prvků | 6 |
| Barva | Ocelový |
| Možnost mytí v myčce | Ano |
| Celková délka | 135 mm |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 30,5 mm |
| Šířka rukojeti | 9,4 mm |
| Vhodné do mikrovlnné trouby | Ne |
| Balení | Color box s flokem |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili: