Vidlici na dort 6 ks lesk TUNEA
- Vyprodáno
Łyżeczki do herbaty 6 szt. połysk Tunea
322,45 Kč
Sada příboru TUNEA - minimalistická ozdoba stolu
Příbory Tunea byly navrženy pro milovníky moderního a trendového designu. Jednoduchý tvar zdůrazněný leskem zaujme svým jasem a okouzlí mnoho nadšenců domácích doplňků.


Vysoká kvalita příboru pro váš stůl
Dokonale vyvážený příbor byl vytvořen tak, aby zajistil přesné krájení, pohodlné používání a potěšení ze stolování. Díky nejvyšší kvalitě nerezové oceli 18/10 jsou příbory Tunea odolné proti korozi a vhodné pro myčku nádobí.
| Produktová řada | Tunea |
|---|---|
| Materiál | Nerezová ocel 18/10 |
| Záruka | Doživotní záruka |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Počet prvků | 6 |
| Počet osob | 6 |
| Barva | Ocelový |
| Možnost mytí v myčce | Ano |
| Celková délka | 137 mm |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 31 mm |
| Šířka rukojeti | 13,5 mm |
| Vhodné do mikrovlnné trouby | Ne |
| Balení | Color box s flokem |
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:























