- -25,5%
- AKCE!
Pánev First 28 cm s keramickým povrchem
Wyślemy jeszcze dzisiaj
Pánev FIRST 28cm s keramickým povrchem
Pánev z řady FIRST je praktická nádoba, která zaujme první místo ve vaší kuchyni při přípravě pokrmů. Díky své nízké hmotnosti a speciálnímu keramickému povrchu zaručuje rychlé a bezstarostné smažení, a vy si tak budete moci užívat každodenní chvilky strávené vařením.


Pánev je vyrobena z vysoce kvalitního hliníku, díky čemuž je lehká a rychle se zahřívá. Dvouvrstvý keramický povlak v nádobě je odolný vůči poškrábání, zabraňuje přilnavosti pokrmů a je mimořádně snadno čistitelný.
Tlusté dno nádobí rovnoměrně vede teplo, což usnadňuje a urychluje přípravu pokrmů, a energie je využívána efektivněji.
Pánev může být používána na elektrickém, plynovém a keramickém sporáku ( pánev není určena k použití na indukčním sporáku ).
Pánev FIRST má protiskluzový a nepřehřívající se rukojeť .

| Produktová řada | First |
|---|---|
| Průměr | Ø28cm |
| Materiál | Lisované hliníkové |
| Záruka | 2 roky |
| Nátěr | Keramická |
| Počet prvků | 1 |
| Barva | Ocelový / Černá |
| Typ kuchyně | Elektrický / Plynový |
| Možnost použití v troubě | Ne |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Rukojeť | Soft Touch |
| Hmotnost | 0,8 kg |
| Výška mísy | 4,7 cm |
| Celková délka | 48,7 cm |
| Výška rukojeti | 62 mm |
| Balení | Cardboard sleeve |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:























