- Vyprodáno
Sada pánví SMART STEEL 20/24/28 cm
Gerlach Sada pánví 20/24/28 cm SMART STEEL
Pánve SMART STEEL patří do řady multifunkčních nádob, které se vyznačují mimo jiné úsporou místa a času. Možnost různých konfigurací umožňuje každému uživateli vytvořit sadu, která vyhovuje jeho vlastním potřebám. Pánve jsou velmi odolné, výborně se hodí na smažení, pečení, vaření, servírování jídel a dokonce i uchovávání potravin.


Pánve SMART STEEL – funkční nádobí s odnímatelnou rukojetí
Univerzální rukojeť pasuje na všechny nádoby z řady SMART STEEL. Díky možnosti odpojení lze pánve skladovat jednu do druhé, což umožňuje ušetřit až do 50% místa na polici
Pánve SMART STEEL byly vyrobeny z vysoce kvalitního nerezové oceli 18/10 , která se vyznačuje odolností vůči poškození a korozi. Silné dno s vestavěným hliníkovým diskem zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla. (technologie Full Induction) – pokrmy se vaří mnohem rychleji, což ovlivňuje menší spotřeba energie.
Sada ocelových pánví s keramickým povrchem
Vnitřní část pánve je swiss keramický povlak ILAG XERADUR 2 – neobsahuje škodlivé látky, jako jsou: PTFE, PFOA, kadmium, olovo. Nádobí je tedy plně zdravotně nezávadné a životního prostředí.
Složení sady:
- pánev 20 cm
- pánev 24 cm
- pánev 28 cm
- univerzální rukojeť SMART STEEL

| Produktová řada | Smart |
|---|---|
| Průměr | Ø20cm / Ø24cm / Ø28cm |
| Materiál | Nerezová ocel 18/10 |
| Záruka | 2 roky |
| Nátěr | Keramická (Ilag Xera Dur 2 ® Ceramic Non Stick) |
| Počet prvků | 4 |
| Barva | Ocelový / Černá |
| Typ kuchyně | Indukční / Elektrický / Plynový |
| Možnost použití v troubě | Ano (bez rukojeti) |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Rukojeť | Odejmovací rukojeť |
| Hmotnost | 0,4 kg / 0,6 kg / 0,9 kg |
| Výška mísy | 4 cm / 4,5 cm / 5,5 cm |
| Průměr feromagnetického disku | 16,8 cm / 21 cm / 24,5 cm |
| Počet vrstev dna | 5 |
| Rukojeť je součástí sady | ano |
| Balení | Color box |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:















































