Sada 3x pánví GRANITEX GREY 20/24/28 cm
Sekáček na bylinky se špalíkem NATUR
Wyślemy jeszcze dzisiaj
Gerlach Nůž na bylinky se samostatnou deskou NATUR
Krejčovský nůž na bylinky je součástí řady Natur, inspirované láskou k přírodě a okolnímu prostředí. Podobně jako jiné produkty z této série (hrnce, pánve, nože a kuchyňské doplňky) se vyznačuje prvky z přírodního dřeva. Díky mimořádnému designu se skvěle hodí do kuchyní, ve kterých se také objevuje motiv dřeva – tradičních, loftových či rustikálních.

.jpg)
Gerlach Natur - Zeleninový sekáč s akátovou deskou
Sekáček s prkénkem je nástroj, který ocení milovníci čerstvých bylinek, pro které má příprava pokrmů s jejich použitím velký význam. Jeho čepel byla vyrobena z nerezové oceli x30Cr14, a úchyty spolu s deskou jsou akátové dřevo . Tento typ dřeva patří k nejodolnějším, je odolný proti poškození a neničí se vlivem vlhkosti.
Nůž na bylinky se dvěma ostřími
Sada, díky svému unikátnímu designu a funkčnosti, je vynikajícím dárkem pro někoho blízkého, např. k příležitosti zakoupení nového bytu.

| Produktová řada | Natur |
|---|---|
| Průměr | Ø18 cm (prkénko) |
| Materiál | Ocel x30Cr14 / Akáciové dřevo |
| Záruka | 2 roky |
| Počet prvků | 2 |
| Barva | Ocelový / Dřevo |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Tvrdost čepele | 54-55 HRC |
| Hmotnost | 0,14 kg (sekáček) / 0,24 kg (prkénko) |
| Celková délka | 14,5 cm (sekáček) |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 3 cm (sekáček) |
| Wysokość: | 11,5 cm (sekáček) / 2,5 cm (prkénko) |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:






































