Zestaw sztućców 24 szt. MODERN GOLD
Silikonová forma na pečení muffiny 12ks SMART BLACK
Wyślemy w niedzielę
Forma na pečení muffinů 12 ks
Spoj spojte příjemné a zdravé pečení s příslušenstvím Gerlach. Vytvořte si svůj vysněný dort a užijte si snadnost při přípravě pečiva díky silikonovým formám na pečení. Rychle a snadno vykouzlíte čokoládové muffiny, špenátový koláč, křehké sušenky nebo korpus na narozeninový dort, aniž by se ingredience lepily na stěny nádoby. A po dokončení pečení rychle a pohodlně umyjte formu a vychutnejte si sladkosti, které se vám právě podařilo upéct.
Speciální kovový kroužek byl slisován do silikonového okraje, aby se zabránilo deformaci formy. Silikonové formy jsou především bezpečné - byly vyrobeny z Premium silikonu a mají certifikát pro kontakt s potravinami.
Příslušenství na pečení Gerlach lze používat v myčce, troubě, mrazničce a mikrovlnné troubě.


Silikonové formy na pečení Gerlach
Výhody silikonových forem:
- Odolné vůči extrémním teplotám
- Nehořlavé
- Voděodolné
- Snadné na údržbu čistoty
- Trvalé
- Pohodlné na skladování
- Nemění chuť pokrmů
- Nepohlcují pachy
- Pečivo se nepřichytává ke stěnám formy
Rozměry formy:
- Délka s madly: 34 cm
- Výška: 3 cm
- Šířka: 22 cm
| Produktová řada | Smart |
|---|---|
| Materiál | Ocel / Silikon |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Černá |
| Možnost použití v troubě | Ano |
| Možnost mytí v myčce | Ano |
| Skladování v lednici | Ano |
| Celková délka | 34 cm |
| Maximální provozní teplota v troubě | 230°C |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 22 cm |
| Wysokość: | 3 cm |
| Vhodné do mikrovlnné trouby | Ne |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:


































