Indukční pečicí plech GRANITEX
Kieliszki do czerwonego wina FLOW 6 el
Wyślemy jeszcze dzisiaj
Sklenice na červené víno FLOW 6 ks
Řada sklenic FLOW se vyznačuje jednoduchostí a funkcionalitou. Zakřivené tvary dělají z nádob nadčasový základ. Tvar kalíšku sklenice z něj dělá skvělou volbu pro vychutnávání červeného vína, ale také se hodí pro podávání vody nebo šťávy.
Sklenice mají stabilní podstavec, který zajišťuje pohodlí při podávání, a jejich zaoblené hrany jsou jemné na ústa, což zvyšuje pohodlí při každodenním používání. Propracovaný tvar zajišťuje, že dobře sedí v ruce bez ohledu na situaci.
Skvěle se hodí k porcelánu a příborům stejné řady, ale díky své univerzálnosti se dá kombinovat s jinými kolekcemi.


Sklenice nejvyšší kvality FLOW
Skleněná kolekce Gerlach je svět, kde se eleganci a jemností prolíná síla a funkcionalita. Sklenice Gerlach jsou vyrobené z crystalline premium glass tj. skla nejvyšší kvality bez olova, vyznačujícího se mimořádnou průzračností, jemností a zároveň zvýšenou odolností. Díky tomu je lze používat dlouhodobě bez obav o ztrátu lesku nebo poškrábání.
Neobvyklou kvalitu crystalline premium glass dokládá neobyčejný, příjemný zvuk, který bude znít při přípitcích. Každá sklenice byla navržena tak, aby představila všechny přednosti nápoje a vyvolala z něj pravou chuť. Umělecky navržený tvar a ideální rovnováha dělají ze sklenic Gerlach ornament každého stolu a setkání. Sklenice na červené víno z řady FLOW díky vysoké kvalitě zpracování mohou být používány v myčce na nádobí.
Sklenice na červené víno vyrobené v Polsku
Sklenice na červené víno FLOW byly vyrobeny v Polsku. Balení obsahuje 6 sklenic o objemu 390 ml. Každá sada je balena do elegantní krabice, která je ideální jako dárek.

| Produktová řada | Flow |
|---|---|
| Průměr | Ø8,2 cm |
| Kapacita | 390 ml |
| Materiál | Crystalline premium glass |
| Záruka | 2 roky |
| Počet prvků | 2 |
| Počet osob | 2 |
| Možnost mytí v myčce | Ano |
| Skladování v lednici | Ano |
| Země výroby | Polsko |
| Przeznaczenie | Pro servírování studených nápojů |
| Wysokość: | 199 mm |
| Balení | Color box |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:




























