Litinový pekáč 5,5 l NATUR IRON + Litinový hrnec 3 l NATUR IRON
Lis na česnek SOLID
Wyślemy w niedzielę
379,00 Kč
Lis na česnek SOLID – funkčnost a moderní stylizace
Vysoce kvalitní lis na česnek Solid je jedním z nástrojů, které se hodí do každé kuchyně. Díky své konstrukci a speciálním výstupkům umožňuje lis vymáčknout celý stroužek česneku, aniž by zanechal zbytky ve víku. Pohodlná rukojeť s protiskluzovou úpravou dobře padne do ruky a nevyžaduje použití příliš velké síly. Lis se snadno udržuje v čistotě.
Příslušenství SOLID je vyrobeno ze zinku, má chromovaný povrch s lesklým dokončením, který navíc posiluje povrch.

| Produktová řada | Solid |
|---|---|
| Materiál | Zinek s chromovaným povlakem |
| Záruka | 2 roky |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Počet prvků | 1 |
| Barva | Ocelový |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Hmotnost | 0,2 kg |
| Celková délka | 16 cm |
| Materiál rukojeti | ABS kryt |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 4,5 cm |
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:




















