Silikonová forma na pečení muffinů 12ks SMART
Otvírák na lahve SOLID
Wyślemy jeszcze dzisiaj
219,00 Kč
Gerlach Otvírák na láhve SOLID
Otvírák na láhve Solid je velmi odolný a praktický doplněk, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Je funkční a jednoduše s ním otevřete všechny láhve s uzávěrem. Správně tvarovaná, ergonomická rukojeť je vybavena silikonovým potahem, který zvyšuje komfort a bezpečnost při používání.


Otvírák na láhve Solid – odolnost a minimalistický design
Příslušenství SOLID je vyrobeno zinku, má chromovaný povrch s lesklým finišem, který dále posiluje povrch.
| Produktová řada | Solid |
|---|---|
| Materiál | Zinek s chromovaným povlakem |
| Záruka | 2 roky |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Počet prvků | 1 |
| Barva | Ocelový |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Hmotnost | 0,1 kg |
| Celková délka | 14,5 cm |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 4,5 cm |
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:





















