Zestaw garnków 10 el. SUPERIOR
SMART univerzální poklice 24 cm, 26 cm, 28 cm
Wyślemy jeszcze dzisiaj
Gerlach SMART univerzální poklice 24 cm/26 cm/28 cm
Kolekce Gerlach SMART byla vytvořena s ohledem na úsporu místa, času a univerzální použití. Je to řada, která nabízí možnost vytvoření vlastního setu nádobí, skládajícího se z hrnců, pánví s odnímatelnou rukojetí a poklic.


Poklice Gerlach SMART – funkční řešení spojující 3 poklice v 1
Jedno pokrývka Gerlach SMART pasuje až na 3 nádoby o průměrech: 24/26/28 cm. Silikonové okraje se dokonale přizpůsobují hraně nádoby a chrání ji před poškrábáním.
Univerzální poklička
Poklice je vyrobena z tvrzeného skla, díky čemuž je odolná vůči vysokým teplotním výkyvům. Dále je vybavena ventilkem, který odvádí přebytečnou páru uvnitř nádoby. Rukojeť poklice je velmi pohodlná - nezahřívá se a je bezpečná.

| Produktová řada | Smart |
|---|---|
| Průměr | Ø30cm |
| Materiál | Tvrzené sklo / Silikon |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Černá |
| Nehřející úchyty | Ano |
| Hmotnost | 0,7 kg |
| Przeznaczenie | Pro pánve z řad SMART a SMART STEEL |
| Wysokość: | 65 mm |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:



























