Vidličky na dorty 6 ks lesklé ONDA
Wyślemy jeszcze dzisiaj
429,00 Kč
Vidlici na dorty 6 ks. lesk ONDA
Příbory Onda byly navrženy s ohledem na milovníky módního a moderního designu. Jednoduchá forma zvýrazněná lesklým povrchem okouzlí svým leskem a nadchne nejednoho fanouška domácích doplňků a příslušenství. Onda je perfektní ozdobou, která obohatí minimalistické interiéry a skvěle se prezentuje vedle dřeva, skla, šedé a zelené barvy.


Vidlici na dort ONDA – minimalistická ozdoba stolu
Díky nerezové oceli 18/10 vidlici na koláče jsou odolné vůči korozi a jsou vhodné pro mytí v myčce.
Příbory Gerlach podléhají přísným kontrolám kvality.
Sada obsahuje:
- Vidlicové na koláče - 6 ks
| Produktová řada | Onda |
|---|---|
| Materiál | Nerezová ocel 18/10 |
| Záruka | Doživotní záruka |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Počet prvků | 6 |
| Počet osob | 6 |
| Barva | Ocelový |
| Možnost mytí v myčce | Ano |
| Celková délka | 150 mm |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 23 mm |
| Šířka rukojeti | 9,5 mm |
| Balení | Color box s flokem |
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:























