- Vyprodáno
- Novinka
Ambiente sítková lžíce
Ambiente cedník lžíce
Řada doplňků z kartáčované oceli AMBIENTE jsou stylové kuchyňské nástroje, které se vyznačují nejvyšší odolností a elegantním vzhledem . Byly vyrobeny z odolného proti deformacím nerezové oceli . Jsou vodorovně vyražené, což přispívá k jejich zesílení a zabraňuje ohýbání.
.jpg)

Design cedníkové lžíce z kartáčované oceli AMBIENTE zajišťuje, že bude dokonale zapadat do mnoha moderních interiérů, např. ve skandinávském nebo loftovém stylu. Její odolnost a univerzálnost ji činí produktem, který vám bude sloužit po mnoho let.
Ocelová lžíce nepohlcuje zápach pokrmů a je snadné čištění . Nedoporučuje se ji mýt v myčce. Nerezová ocel je odolná vůči vlivu vysokých teplot.
Cedník se osvědčí především při přípravě jídel, jako jsou knedlíky, pirohy a mnoho dalších pokrmů. Umožňuje pohodlné a bezpečné vytažení výrobků z vody nebo oleje. To z něj činí jeden z nejčastěji používaných nástrojů v každé kuchyni.
Všechny kuchyňské doplňky AMBIENTE jsou plně zdravotně nezávadné. Jsou pokryty 2letou zárukou.
POZOR: nedoporučuje se používat ocelové příslušenství pro nádobí s nepřilnavými povrchy z důvodu rizika poškození povrchu. Stojí za to vsadit na celonerezové nádobí, např. hrnce SUPERIOR nebo pánve PRESTIGE.
- Délka produktu: 348 mm
- Tloušťka oceli: 4 mm

| Produktová řada | Ambiente |
|---|---|
| Materiál | Nerezová ocel |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Ocelový / Černá |
| Možnost mytí v myčce | Ano, ale nemusí to být doporučeno (zkontrolujte popis produktu) |
| Hmotnost | 0,2 kg |
| Celková délka | 35,5 cm |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 11 cm |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:



























