Ocelová pánev Gerlach Prestige 24 cm
Wyślemy jeszcze dzisiaj
Ocelová pánev PRESTIGE 24 cm
Pánev Prestige to spojení nejvyšší kvality použitých materiálů, funkčnosti a moderního vzhledu. Speciální konstrukce zajišťuje, že nádobí se rychle zahřívá a rovnoměrně roz distributes teplo, proto je ideální pro smažení mas. Milovníci dokonale propečených steaků budou tímto modelem nadšeni.


Ocelová pánev Prestige je vyrobena z nejvyšší kvality nerezové oceli 18/10 . Je to kvalitní nádobí, které je odolné proti poškrábání a poškození. Pánev byla vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, které zaručují bezpečnost pro zdraví, i při smažení na vysokých teplotách. Kromě toho konstrukce nerezové oceli umožňuje mytí pánve v myčce.
Hluboké dno s vestavěným hliníkovým diskem zaručuje rychlé zahřátí, rovnoměrnou distribuci tepla, což usnadňuje přípravu i těch nejnáročnějších pokrmů. Zaručuje dokonalé smažení, úsporu času a energie. Navíc umožňuje použití pánve na všech typech sporáků: plynovém, elektrickém, keramickém a indukčním.
Pánev má ergonomická rukojeť , zajišťující pohodlí při používání nádobí.
| Produktová řada | Prestige |
|---|---|
| Průměr | Ø24cm |
| Materiál | Nerezová ocel 18/10 |
| Záruka | 2 roky |
| Nátěr | Ocel |
| Počet prvků | 1 |
| Typ kuchyně | Indukční / Elektrický / Plynový |
| Možnost použití v troubě | Ano |
| Možnost mytí v myčce | Ano |
| Rukojeť | Ocel |
| Hmotnost | 1 kg |
| Výška mísy | 5 cm |
| Celková délka | 45,5 cm |
| Počet vrstev dna | 3 |
| Výška rukojeti | 90 mm |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:



























