10dílná sada nádobí SMART STEEL
Konvice GRANITEX 2,8 l
Wyślemy jeszcze dzisiaj
Gerlach Konvice GRANITEX 2,8L
Ocelová konvice Gerlach Granitex se vyznačuje výjimečnou barevností, která odkazuje na granit, a solidním zpracováním s důrazem na detaily. Kromě své základní funkce představuje také dekorativní prvek a díky speciálnímu povrchu zvýrazňuje charakter moderního interiéru kuchyně.


Konvice Granitex – originální design inspirovaný přírodním kamenem
Konvice Granitex byla vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, což zaručuje její větší odolnost, odolnost vůči vysokým teplotám a poškození. Třívrstvé kapslové dno typu capsulated bottom se zabudovaným hliníkovým diskem zabraňuje deformacím a zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla. Díky tomu se zkracuje čas potřebný k uvaření vody a spotřeba energie je mnohem nižší.
Konvice je také vybavena ergonomickou rukojetí, která se nezahřívá, trvale připevněným píšťalkou, která informuje o uvaření vody, a pohodlným systémem zvedání píšťalky.
Stylová konvice
Nádoba je určena pro všechny typy sporáků: elektrické, plynové, keramické a indukční.
Objem konvice Granitex je 2,8 l

| Produktová řada | Granitex |
|---|---|
| Průměr | Ø19,5 cm |
| Kapacita | 2,8 l |
| Materiál | Nerezová ocel 18/10 |
| Záruka | 2 roky |
| Povrchová úprava | Kamenový efekt |
| Barva | Stalowy / Czerń / Biel |
| Typ kuchyně | Indukční / Elektrický / Plynový |
| Možnost použití v troubě | Ne |
| Nehřející úchyty | Ano |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Hmotnost | 0,65 kg |
| Výška mísy | 24,5 cm |
| Materiál rukojeti | Syntetický materiál |
| Průměr feromagnetického disku | 13,5 cm |
| Píšťalka | Ocelový, pevně připevněný, mechanismus otevírání u rukojeti |
| Počet vrstev dna | 3 |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:



























