Pánev WINGS 28 cm s keramickým povrchem
Wyślemy jeszcze dzisiaj
Pánev WINGS
Pánev WINGS kombinuje vysokou kvalitu materiálů s unikátním designem. Byla vyrobena z vysoce kvalitního lisovaného hliníku, který je pokryt nepřilnavým keramickým povrchem EXCILON®. To zajišťuje, že se potraviny nepřichytávají k jejímu povrchu a současně se snadno udržuje v čistotě.


Pánev je pohodlná na každodenní používání a skvěle se hodí jak k přípravě snídaní (např. míchaných vajec), smažené zeleniny a masa, tak také k přípravě lahodných omáček. Pohodlná, nezahřívající se rukojeť usnadňuje její přenášení. Je plně bezpečná na používání, neobsahuje žádné škodlivé látky (včetně PFOA). Je opatřena 2letou zárukou výrobce.
| Produktová řada | Wings |
|---|---|
| Průměr | Ø28cm |
| Materiál | Kované hliníkové |
| Záruka | 2 roky |
| Nátěr | Keramická (Ilag Xera Dur 2 ® Ceramic Non Stick) |
| Počet prvků | 1 |
| Typ kuchyně | Indukční / Elektrický / Plynový |
| Možnost použití v troubě | Ne |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Rukojeť | Soft Touch |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Výška mísy | 7,7 cm |
| Celková délka | 50 cm |
| Průměr feromagnetického disku | 22 cm |
| Výška rukojeti | 135 mm |
| Balení | Cardboard sleeve |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:





















