Sada 2x NATUR hliníkový hrnec s keramickým povrchem 24/28 cm
Vidlici na dort 6 ks lesk MANGO
Wyślemy jeszcze dzisiaj
Gerlach Mango NK04G Lesklá vidlička na koláče 6ks
Příbory Mango jsou založeny na klasické formě a jemném zdobení. Navrženy tak, aby zpestřily a zkvalitnily každé jídlo. Neuvěřitelně univerzální design obohatí aranžmá stolů. Vidlici na koláče jsou ideální volbou pro osoby, které hledají eleganci v každodenním provedení.
Řada Mango to výborně vyvážené příbory, výjimečná preciznost a záruka dlouholeté spokojenosti s produktem.


Vidlici na dorty MANGO mají klasickou formu a jemné zdobení.
Díky nerezové oceli 18/10 vidlici na dorty jsou odolné vůči korozi a jsou vhodné pro mytí v myčce.
Příbory Gerlach podléhají přísným kontrolám kvality.
Sada vidlic
Originální, dekorativní balení produktů Gerlach je ideální jako dárek pro nejbližší.
Složení sady:
- Vidlici na koláče - 6 ks.

| Produktová řada | Mango |
|---|---|
| Materiál | Nerezová ocel 18/10 |
| Záruka | Doživotní záruka |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Počet prvků | 6 |
| Počet osob | 6 |
| Barva | Ocelový |
| Celková délka | 133 mm |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 21,5 mm |
| Šířka rukojeti | 12 mm |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:





















