- Vyprodáno
Nerezový hrnec Smart Steel 20 cm
Gerlach Ocelový hrnec Smart Steel 20 cm
Hrince SMART STEEL – funkční nádoby s odnímatelnou rukojetí
Univerzální hrnce SMART STEEL byly vytvořeny, aby usnadnily každodenní vaření a nejen to. Jsou ideální pro použití v troubě, servírování jídel a také pro uchovávání potravin v lednici. Jejich elegantní design se skvěle hodí do moderních interiérů.
Odnímatelná rukojeť umožňuje skladování hrnců jeden do druhého, díky čemuž v skříni zůstává do 50 % více volného místa . To obrovská výhoda, zejména pro majitele malých kuchyní a kuchyňských koutů.


Hrnců SMART STEEL – funkční nádoby s odnímatelnou rukojetí
Hrnec SMART STEEL byly vyrobeny z vysoké kvality nerezové oceli 18/10 , která je odolná proti poškození, korozi a vysokým teplotám. Tlusté, vícestěnné dno s vestavěným hliníkovým diskem zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla uvnitř nádoby. (technologie Full Induction) . Pokrmy se v nich vaří rychleji a spotřebovávají méně energie.
Nádobí SMART STEEL je plně bezpečné pro zdraví a životní prostředí – neobsahují toxické látky.
Hrnec obj. 2,5 l, průměr horní - 20 cm; průměr dolní - 14 cm, výška 100 mm
Hrnec se prodává bez odnímatelné rukojeti.
| Produktová řada | Smart |
|---|---|
| Průměr | Ø20cm |
| Kapacita | 2,5 l |
| Materiál | Nerezová ocel 18/10 |
| Záruka | 2 roky |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Počet prvků | 1 |
| Barva | Ocelový |
| Typ kuchyně | Indukční / Elektrický / Plynový |
| Možnost použití v troubě | Ano (bez rukojeti) |
| Odtokový systém | Ne |
| Vnitřní odměrka | Ano |
| Možnost mytí v myčce | Ano |
| Rukojeť | brak uchwytu - należy zakupić oddzielnie |
| Hmotnost | 0,7 kg |
| Výška mísy | 11 cm |
| Průměr feromagnetického disku | 18,5 cm |
| Maximální provozní teplota v troubě | 250°C |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:

































