Sada příborů 24 ks lesklá MODERN
Termos AMBIENTE 1,0 l
Wyślemy w sobotę
Termos AMBIENTE 1,0 l - outdoor v glamour verzi
Minimalistická ocelová termoska z řady Ambiente byl navržen tak, aby si mohl vychutnat svůj oblíbený nápoj kdekoli na světě. Díky své konstrukci a dokonalé těsnosti udržuje správnou teplotu po mnoho hodin. Můžeš si ho vzít s sebou na cesty, do auta, na cyklovýlet, horské túry, piknik, do práce v kanceláři nebo do posilovny.


Ambiente - outdoorová verze glamour
Termos byl vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli s kartáčovaným efektem. Vyznačuje se odolností a odolností vůči korozi a poškození.
Dvojité stěny „ dvojitá stěna " představují dokonalou izolaci, vytvářejí vakuum a chrání před popálením. Teplé nápoje mohou v něm udržovat svou teplotu až do 12 hodin , a studené na 6 hodin .
Termos je vybaven také praktickým hrnkem a systémem odblokování toku tekutin „ quick click ”. Použití takového řešení zajišťuje pohodlí při otevírání a nalévání nápoje.
Produkt neobsahuje škodlivé látky (včetně PTFE, BPA), je plně bezpečný pro zdraví a životní prostředí.
| Produktová řada | Ambiente |
|---|---|
| Průměr | Ø9 cm |
| Kapacita | 1 l |
| Materiál | Nerezová ocel 18/10 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Ocelový / Černá |
| Možnost mytí v myčce | Ano (bez víčka) |
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Celková délka | 9,5 cm |
| Przeznaczenie | Pro teplé a studené nápoje, přizpůsobený pro použití v autě |
| Wysokość: | 30 cm |
| Vhodné do mikrovlnné trouby | Ne |
| Udržení teplé teploty | Až 12 hodin |
| Udržení studené teploty | Až 6 hodin |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:









































