Krájecí prkénko Gerlach Natur NK 320 30x24 cm
- Balení
GRANITEX sada hrnců 24/28cm + rendlík 16cm
Wyślemy w sobotę
Pánve Granitex s povrchovou úpravou inspirovanou kamenem
Design nádobí inspirovaný kamenem je v současnosti jedním z nejžádanějších trendů v zařízení interiérů, včetně kuchyně. Podobně jako dříve byla metodou vaření příprava jídel na rozžhaveném kameni, i dnes hledáme jednoduchá řešení, která nás inspirují k přírodě kolem nás. Řada Granitex to jsou především nádobí s nepřilnavým povrchem, který se vyznačuje rovněž vysokou odolností proti opotřebení. A to vše proto, abychom si mohli užívat rychlého a zdravého vaření po mnoho let.


GRANITEX s nepřilnavou keramickou vrstvou
Pánve Granitex mají jednu z nejlepších v současnosti dostupných keramických povrchových úprav na trhu, Ilag Xera Dur 2 ® Ceramic Non Stick. Ta má dvě vrstvy: vrchní vrstvu Xerogelu s metalickým efektem a základní vrstvu posílenou keramikou s Xerogelem, která brání praskání. Kromě vynikající odolnosti proti opotřebení má povrch speciální vlastnosti, díky nimž se jídlo nepřichytává k povrchu a nespaluje se.
Čtyřvrstvé dno s diskem z nerezové oceli v technologii Full Induction výborně a rovnoměrně vede teplo, což usnadňuje a zrychluje přípravu pokrmů a energie se využívá ještě efektivněji.
Pánve byly vybaveny dokonale přizpůsobeným víkem ze tvrzeného skla se silikonovým okrajem. Vysoce kvalitní tvrzené sklo je trvanlivé a odolné a odolává vysokým teplotám, a silikonový okraj zajišťuje dokonalé přizpůsobení tvaru nádoby. Navíc, víko je vybaveno ventilacemi, které odvádějí nadbytečnou páru ven.
Pánve jsou přizpůsobeny k použití na všech typech sporáků: elektrickém, plynovém, keramickém a indukčním.
Díky velkým uchopům jsou nádobí snadno přenosné. Produkty z řady Granitex se vyznačují neuvěřitelnou lehkostí - zvedání plné pánve není žádný problém.
Rozměr: pánev 24cm – 4,4l
Rozměr: pánev 28cm – 4,4l
Rozměr: rendlík 16cm – 1,5l

| Produktová řada | Granitex |
|---|---|
| Průměr | Ø16cm |
| Průměr | Ø24cm |
| Průměr | Ø28cm |
| Materiál | Kované hliníkové |
| Záruka | 2 roky |
| Povrchová úprava | Kamenový efekt |
| Počet prvků | 3 |
| Barva | Černá |
| Možnost použití v troubě | Ne |
| Nehřející úchyty | Ano |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Skladování v lednici | Ano |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:





























