Sada nožů v bloku STYLE PLUS + brousek
- Vyprodáno
Škrabka na zeleninu SOLID
219,00 Kč
Gerlach Ořezávač horizontální SOLID
Škrabka ze série Solid je pohodlný, univerzální kuchyňský nástroj, určený pro praváky i leváky. Čepel je vyrobena z kvalitní nerezové oceli, což usnadňuje proces loupání zeleniny a ovoce. Škrabka je odolná a praktická, má také protiskluzovou rukojeť (s silikonovým potahem), která velmi dobře padne do ruky. Její jednoduchý tvar zajišťuje, že dokonale zapadne do moderního interiéru.

| Produktová řada | Solid |
|---|---|
| Materiál | Zinek s chromovaným povlakem |
| Záruka | 2 roky |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Počet prvků | 1 |
| Barva | Ocelový |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Hmotnost | 0,1 kg |
| Celková délka | 15 cm |
| Materiál rukojeti | ABS kryt |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 6 cm |
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:






















