Nůž na steak 4" červený Smart Color
Hrábě
Wyślemy w sobotę
609,00 Kč
Hrábě
Hrábě nám pomohou při péči o půdu v naší zahradě. S jejich pomocí odstraníme z trávníku zvadlé listy a zbytky rostlin a vyrovnáme povrch záhonů a rabat před setím nebo sázením rostlin. Kromě toho mohou hrábě sloužit jako užitečný nástroj při stříhání živých plotů.


Podrobný popis:
Nástroj z vysoce kvalitního břidlicové oceli odolné proti oděru a deformacím.
Žíhaná hlava zvýšuje tvrdost povrchu, odolnost proti opotřebení a pevnost při zachování jeho plasticity.
Oválný tvar držadla zvyšuje odolnost celého nástroje.
- Délka: 1500mm
- Šířka: 360 mm
- Hmotnost: 1,5 kg
| Produktová řada | Assist |
|---|---|
| Materiál | Ocel / Syntetický materiál |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Černý / Bordó |
| Hmotnost | 1,7 kg |
| Celková délka | 155 cm |
| Země výroby | Polsko |
| Délka hlavy | 37 cm |
| Průměr rukojeti | Ø3,2cm |
| Materiál čepele | Borová ocel B27 |
| Twardość głowicy | 40 HRC |
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:


























