Ocelový kultivátor
Wyślemy jeszcze dzisiaj
Odloukovací kultivátor
Příslušenství Premium značky Gerlach byla vytvořena s ohledem na ty, kteří si cení vysoké kvality zahradních nástrojů. Díky vhodným materiálům a použitým řešením se produkty Premium stanou nezbytným pomocníkem na zahradě po mnoho let.
.jpg)

Příslušenství Basic značky Gerlach se vyznačuje multifunkčností a vysokou ergonomií.
Byly zesíleny skleněnými vlákny , aby zajistily vysokou odolnost a zároveň lehkost nástroje. Navíc jsou snadné na údržbu.
Hlava malých nástrojů Gerlach je vyrobena z odolného oceli pokryté vrstvou odolnou proti korozi .
Kultivátor se osvědčí skvěle při sazení a přesazování malých rostlin , květinových, tak i záhonových.
Nástroj usnadní kypření a uvolnění půdy a také odstranění plevele z záhonů .
Zahradní nářadí Gerlach má 2 roky záruku.
| Produktová řada | Assist |
|---|---|
| Materiál | Ocel s antikorozním povlakem / Syntetický materiál vyztužený skleněným vláknem |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Ocelový / Černý / Bordó |
| Hmotnost | 0,2 kg |
| Celková délka | 25,5 cm |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 7,7 cm |
| Průměr rukojeti | Ø2,7cm |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:

























