SMART univerzální poklice 16cm, 18cm, 20cm
Wyślemy jeszcze dzisiaj
Gerlach SMART univerzální poklice 16cm/18cm/20cm
Kolekce Gerlach SMART byla vytvořena s ohledem na úsporu místa, času a univerzální použití. Je to řada, která umožňuje sestavit si vlastní sadu nádobí, skládající se z hrnců, pánví s odnímatelnou rukojetí a poklic.


Poklice Gerlach SMART – funkční řešení spojující 3 poklice v 1
Jedno poklice Gerlach SMART pasuje na 3 nádoby o průměrech: 16/18/20 cm. Silikonové okraje se dokonale přizpůsobí okrajům nádoby a chrání ji před poškrábáním.
Univerzální poklice
Poklice je vyrobena z tvrzeného skla, což ji činí odolnou vůči vysokým teplotním výkyvům. Navíc je vybavena ventilací, která odvádí přebytečnou vodní páru nacházející se uvnitř nádoby. Rukojeť poklice je velmi pohodlná – nezahřívá se a je bezpečná.

| Produktová řada | Smart |
|---|---|
| Průměr | Ø22cm |
| Materiál | Tvrzené sklo / Silikon |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Černá |
| Nehřející úchyty | Ano |
| Hmotnost | 0,4 kg |
| Przeznaczenie | Pro hrnce z řad SMART a SMART STEEL |
| Wysokość: | 55 mm |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:





























