FLOW sada sklenic na bílé a červené víno + karafa pro 6 osob
SKLÁDACÍ PILA
Wyślemy w sobotę
SKLÁDACÍ PILA
Ručná skládací pila je kompaktní nástroj, který usnadňuje práci na zahradě a chatě. Slouží především k prořezávání větví a keřů a je obzvlášť užitečná v sezóně - od jara až do podzimu. Skvělé vyvážení, odolný list a rukojeť, relativně malá hmotnost a možnost složení jsou hlavními výhodami tohoto nástroje.


Skládací pila Gerlach byla vybavena vysoce kvalitní indukčně kalený zubání .
Délka čepele je 195 mm – umožňuje řezání větví o maximálním průměru 120 mm. Řezání je možné pouze jedním směrem – k sobě.
Nástroj má ergonomická rukojeť s povrchovou úpravou typu Soft Touch , díky které nevyklouzne z ruky. Kromě toho byla pila vybavena pohodlným a bezpečným systém skládání .
Tento typ nástroje se také skvěle osvědčí při bivaků .
| Produktová řada | Assist |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Ocelový / Černý / Bordó |
| Rukojeť | Soft Touch |
| Hmotnost | 0,2 kg |
| Celková délka | 44 cm |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 5 cm |
| Délka rukojeti | 25 cm |
| Délka čepele | 20 cm |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:























