Krájecí prkénko Gerlach Natur NK 320 45x30 cm
Wyślemy jeszcze dzisiaj
Prkénko na krájení z dubového dřeva NATUR – jednoduchý a moderní design
Natur je jedinečná řada inspirovaná přírodou kolem nás. Produkty byly vyrobeny z nejkvalitnějšího dubového dřeva, které se vyznačuje neobyčejnou pevností a tvrdostí. Kuchyňské doplňky Natur jsou určené pro ty, kteří si cení jednoduchého a moderního designu, stejně jako pohodlných a praktických řešení v kuchyni.
.jpg)

Dubová prkénko na krájení Natur je funkční a pečlivě navržený produkt. Nezbytný společník při přípravě chutných jídel.
Extrémně funkční oboustranná prkénko na krájení umožňuje krájení ingrediencí z obou stran.
Dubová deska je mimořádně tvrdá, pevná a odolná vůči mechanickým vlivům, proto bude sloužit mnoho let, i při intenzivním používání.
Bez ohledu na to, zda chceme nakrájet ovoce, zeleninu, pečivo, rybu nebo maso, dostatečně velká plocha desky umožní pohodlnou přípravu mnoha ingrediencí najednou, bez obav o poškození pracovní desky nebo stolu.
Prkénka na krájení jsou mimořádně snadná na čištění a údržbu.
Serie Natur jsou kuchyňské doplňky, které neobsahují škodlivé látky a jsou bezpečné pro zdraví.
Rozměry desky: 45x30x2,3cm

| Produktová řada | Natur |
|---|---|
| Materiál | Dubové dřevo |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Dřevo |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Hmotnost | 1,7 kg |
| Celková délka | 45 cm |
| Země výroby | Polsko |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 31,4 cm |
| Wysokość: | 2,2 cm |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:
































