Sada vzduchotěsných skleněných nádob Country 5 el.
- -23,31%
- AKCE!
Pánev SMART 28 cm
Wyślemy jeszcze dzisiaj
Pánev SMART 28 cm
Řadu SMART tvoří univerzální, zdravotně nezávadné hrnce a pánve, které se skvěle hodí do malých kuchyní a kuchyňských koutů. Použití odnímatelné rukojeti umožňuje šetřit místo v myčce a možnost skladování jeden na druhém do 50 % místa ve skříni. Nádobí SMART je vhodné na vaření, smažení, pečení, servírování pokrmů a dokonce i na uchovávání potravin.


Pánve SMART mají jednu z nejlepších dostupných keramických povrchů na trhu, Ilag Xera Dur 2® keramický nepřilnavý povrch . Má dvě vrstvy: vrchní vrstvu Xerogelu s metalickým efektem a základní vrstvu zesílenou keramikou s Xerogelem, která zabraňuje praskání. Kromě vynikající odolnosti proti opotřebení má povlak speciální vlastnosti, díky nimž se jídlo nepřichytává na povrch a nezapaluje se.
Vaření SMART
Z péče o zdraví uživatelů, pánve neobsahují nebezpečné látky (PTFE, PFOA, kadmium, olovo), jsou mimořádně přátelským nádobím při vaření. Kromě toho je extrémně hladký a těsný keramický povrch ILAG snadno udržovatelný.
Pánve jsou přizpůsobeny k používání na všech druzích sporáků : elektrické, plynové, keramické, indukční a v troubě.
Odejmovatelná rukojeť se prodává samostatně – můžete ji zakoupit ZDE.jpg)
| Produktová řada | Smart |
|---|---|
| Průměr | Ø28cm |
| Materiál | Lisované hliníkové |
| Záruka | 2 roky |
| Nátěr | Keramická (Ilag Xera Dur 2 ® Ceramic Non Stick) |
| Počet prvků | 1 |
| Typ kuchyně | Indukční / Elektrický / Plynový |
| Možnost použití v troubě | Ano |
| Možnost mytí v myčce | Ano |
| Rukojeť | Odejmovací rukojeť |
| Hmotnost | 0,7 kg |
| Výška mísy | 6 cm |
| Průměr feromagnetického disku | 19,2 cm |
| Výška rukojeti | 95 mm |
| Rukojeť je součástí sady | ne |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:











































