Pánev WINGS 26 cm s keramickým povrchem
Wyślemy w niedzielę
Pánev WINGS
Pánev WINGS spojuje vysokou kvalitu materiálů s unikátním designem. Byla vyrobena z vysoce kvalitního lisovaného hliníku, který je pokryt nelepivým keramickým povlakem EXCILON®. Tento povlak zajišťuje, že se jídlo nedeformuje na jejím povrchu, a zároveň je snadné ji udržovat v čistotě.


Pánev je pohodlná na každodenní používání a skvěle se hodí jak na přípravu snídaní (např. míchaných vajec), smažené zeleniny a masa, tak i na lahodné omáčky. Pohodlná, nehřející rukojeť usnadňuje její přenášení. Je plně bezpečná při používání, neobsahuje žádné škodlivé látky (včetně PFOA). Je kryta 2-letou zárukou výrobce.
| Produktová řada | Wings |
|---|---|
| Průměr | Ø26cm |
| Materiál | Kované hliníkové |
| Záruka | 2 roky |
| Nátěr | Keramická (Ilag Xera Dur 2 ® Ceramic Non Stick) |
| Počet prvků | 1 |
| Typ kuchyně | Indukční / Elektrický / Plynový |
| Možnost použití v troubě | Ne |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Rukojeť | Soft Touch |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Výška mísy | 7 cm |
| Celková délka | 48 cm |
| Průměr feromagnetického disku | 22 cm |
| Výška rukojeti | 120 mm |
| Balení | Cardboard sleeve |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:





















