Ocelová pánev Gerlach Prestige 24 cm
Ocelová pánev Prestige 28 cm
Wyślemy jeszcze dzisiaj
Ocelová pánev PRESTIGE 28 cm
Pánve Prestige to spojení nejvyšší kvality použitých materiálů, funkčnosti a moderního vzhledu. Speciální konstrukce zajišťuje, že se nádoba rychle zahřívá a rovnoměrně roz distributes teplo, takže je ideální na smažení masa. Milovníci dokonale propečených steaků budou tímto produktem nadšeni.


Ocelová pánev Prestige je vyrobena z nejvyšší kvality nerezové oceli 18/10 . To je pevná nádoba, která je odolná proti poškrábání a poškození. Pánev byla vyrobena z materiálů nejvyšší kvality, které zaručují bezpečnost pro zdraví, i při smažení za vysokých teplot. Navíc konstrukce ocelové pánve umožňuje mytí nádoby v myčce.
Silné dno s vestavěným hliníkovým diskem zaručuje rychlé zahřívání, rovnoměrnou distribuci tepla, což usnadňuje přípravu nejnáročnějších pokrmů. Zaručuje dokonalé smažení, úsporu času a energie. Dále umožňuje použití pánve na všech typech sporáků: plynovém, elektrickém, keramickém a indukčním.
Pánev má ergonomická rukojeť , zajišťující komfort při používání nádobí.
| Produktová řada | Prestige |
|---|---|
| Průměr | Ø28cm |
| Materiál | Nerezová ocel 18/10 |
| Záruka | 2 roky |
| Nátěr | Ocel |
| Povrchová úprava | Kartáčovaná ocel |
| Počet prvků | 1 |
| Typ kuchyně | Indukční / Elektrický / Plynový |
| Možnost použití v troubě | Ano |
| Možnost mytí v myčce | Ano |
| Rukojeť | Ocel |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Výška mísy | 5 cm |
| Celková délka | 49 cm |
| Počet vrstev dna | 3 |
| Výška rukojeti | 95 mm |
| Balení | Cardboard sleeve |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:



























