Sada nožů v černém bloku MODERN
Pánev WINGS 24 cm s keramickým povrchem
Wyślemy jeszcze dzisiaj
Pánev WINGS
Pánev WINGS spojuje vysokou kvalitu materiálů s unikátním designem. Byla vyrobena z vysoce kvalitního lisovaného hliníku, který je potažen nelepivým keramickým povrchem EXCILON®. To zajišťuje, že potraviny se k jejímu povrchu nepřichytávají a zároveň je snadná na údržbu a čištění.


Pánev je pohodlná pro každodenní používání a skvěle se hodí jak na přípravu snídaní (např. míchaných vajec), smažené zeleniny a masa, tak i na chutné omáčky. Pohodlná, nenažhavená rukojeť usnadňuje manipulaci. Je zcela bezpečná pro používání, neobsahuje žádné škodlivé látky (včetně PFOA). Je pokryta 2letou zárukou výrobce.
| Produktová řada | Wings |
|---|---|
| Průměr | Ø24cm |
| Materiál | Kované hliníkové |
| Záruka | 2 roky |
| Nátěr | Keramická (Ilag Xera Dur 2 ® Ceramic Non Stick) |
| Počet prvků | 1 |
| Typ kuchyně | Indukční / Elektrický / Plynový |
| Možnost použití v troubě | Ne |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Rukojeť | Soft Touch |
| Hmotnost | 0,9 kg |
| Výška mísy | 6,6 cm |
| Celková délka | 46,5 cm |
| Průměr feromagnetického disku | 19 cm |
| Balení | Cardboard sleeve |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:





















