Sada hrnců 4 ks SMART + hrnce 24/28 cm NATUR
Sada nádob 3 ks SMART
Wyślemy w sobotę
Sada nádob 3 ks SMART
Vysoce kvalitní, elegantní skleněno-oceľové univerzální nádoby SMART. Sada tří různých objemů s širokým využitím, která umožňuje minimalizovat počet nádob v domácnosti, čímž šetříte čas a místo na skladování. Jsou vybaveny snadným mechanismem otevření/zavření, který zajišťuje pohodlné použití. Trvanlivé, zdravotně nezávadné a ekologické budou skvělou volbou na mnoho let.


Nádoby určené k uskladnění produktů mokrých, sypkých a sušených . Lze používat na take-away, do lednice, mrazničky (do -20 °C), do trouby do 200 °C (bez poklice), do mikrovlnné trouby (bez poklice). Před prvním použitím je nutné důkladně přitlačit těsnění pro zajištění těsného uzavření.
Složení sady:- Nádoba na potraviny 330 ml
- Nádoba na potraviny 500 ml
- Nádoba na potraviny 850 ml
| Produktová řada | Smart |
|---|---|
| Kapacita | 330 ml / 500 ml / 850 ml |
| Materiál | Borosilikátové sklo / Ocel / Silikon / Syntetický materiál |
| Počet prvků | 3 |
| Možnost použití v troubě | Ano (bez víčka) |
| Možnost mytí v myčce | Ano (bez víčka) |
| Je vhodný pro skladování potravin? | Ano |
| Skladování v lednici | Ano |
| Maximální provozní teplota v troubě | 200°C |
| Minimální provozní teplota | -20°C |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:

























































