INITIAL sada 3 pánví 20/24/28cm s keramickým povrchem
- Vyprodáno
Čajové lžičky 6 ks. VALOR
379,00 Kč
Čajové lžičky 6 ks VALOR
Hlavní výhody řady Valor to lehkost stylu, nadčasová elegance a nejvyšší kvalita použitých materiálů. Lžičky na čaj se vyznačují klasickou formou a jemným rytím, které obohacuje design příborů. Výjimečný a vkusný design obohatí estetiku stolu a umožní vám si užívat společné chvíle strávené s rodinou a přáteli.


Série Valor to dokonalé vyvážení všech příborů, výjimečná preciznost při používání a jistota dlouholeté spokojenosti s produkty.
Děkuji nerezové oceli 18/10 , všechny prvky sady jsou odolné vůči korozi a jsou vhodné pro mytí v myčce.
Originální, dekorativní balení produktů Gerlach se skvěle hodí jako dárek pro nejbližší.
Složení sady:
- Čajová lžička - 6 ks.
| Produktová řada | Valor |
|---|---|
| Materiál | Nerezová ocel 18/10 |
| Záruka | 2 roky |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Počet prvků | 6 |
| Počet osob | 6 |
| Barva | Ocelový |
| Možnost mytí v myčce | Ano |
| Celková délka | 145 mm |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 32 mm |
| Šířka rukojeti | 12 mm |
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:

























