SMART univerzální poklice 16cm, 18cm, 20cm
- Novinka
Univerzální nůžky 205 mm ASSIST
Wyślemy jeszcze dzisiaj
Univerzální nůžky ASSIST
Univerzální nůžky ASSIST byly navrženy tak, aby vám pomáhaly při každodenních úkolech. Byly navrženy s ohledem na každý detail. Jejich rukojeť má ergonomický tvar, který zajišťuje vynikající kontrolu při střihu. Vnější okraje byly navíc zaobleny, což snižuje riziko poranění.
.jpg)

Nůžky z nejkvalitnější oceli
Čepel školních nůžek je vyrobena z kalené nerezové oceli X50CrMoV15 s přídavkem chrómu, molybdenu a vanadu, což snižuje křehkost a zvyšuje odolnost proti opotřebení. Tvrdost čepele je 56 HRC na Rockwellově stupnici, což zaručuje, že univerzální nůžky si udrží ostrost a budou dokonale stříhat po dlouhou dobu.
Díky tomu, že nůžky mají vnitřní spoj, uchycení čepele je estetické, hygienické a trvanlivé. Jsou vyrobeny z materiálů, které se snadno čistí. Rukojeť je pokryta protiskluzovým povlakem, který zajišťuje pohodlný a bezpečný úchop. Kromě toho je tvarována tak, aby unavila ruku a umožnila dlouhodobou práci.
Pohodlné nůžky na každodenní použití
Univerzální nůžky ASSIST se skvěle hodí jako pomocník v kuchyni. Díky nim lze pohodlně stříhat papír nebo otevírat obaly potravin. Skvěle se hodí také do kanceláře nebo do dílny.
Nůžky mají délku 205 mm. Jsou zabalené v elegantní, barevné krabičce. Podléhají 2-letá záruka. Není vhodné je mýt v myčce, doporučuje se ruční mytí. Není dovoleno na nich nechávat nečistoty, jako je lepidlo nebo zbytky materiálů. Měly by být uchovávány na suchém místě a používány podle svého určení. Design nůžek byl patentován.
| Produktová řada | Assist |
|---|---|
| Materiál | Ocel X50CrMoV15 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Ocelový / Černý / Bordó |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Tvrdost čepele | 55-56 HRC |
| Hmotnost | 0,06 kg |
| Celková délka | 20,5 cm |
| Materiál rukojeti | Protiskluzový povlak |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 7,3 cm |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:



























