Rychlé doručení
100 dní na vrácení zboží
Bezpečná platba
Organizér na nože NATUR
Dřevěný organizér na nože NATUR je výjimečný produkt navržený pro ty, kteří si cení kvalitní výrobky vyrobené z přírodních materiálů. Byl vyroben z dubového dřeva, které je často nazýváno královským materiálem. Vyznačuje se zvláštní tvrdostí a vysokou odolností vůči ohni.
.jpg)

Přirozené dubové dřevo má antibakteriální vlastnosti . Díky tomu budou v něm uložené nože vždy čisté, bezpečné a připravené k použití. Byl impregnovaný přírodním olejem , což zaručuje jeho trvanlivost.
Univerzální rozměr organizéru zajišťuje, že se vejde do standardní velikosti zásuvky a pojme pět nožů GERLACH z jakékoli řady, včetně tří větších (např. kuchyňský nůž) a dvou menších (např. nůž na zeleninu). Organizér umožňuje nejen rychlý výběr potřebného nástroje, ale také zabraňuje náhodnému poranění. Dále díky němu můžete vytvořit vlastní soupravu nezbytných nožů, přizpůsobenou vašim potřebám.
Organizér na nože NATUR má originální, asymetrický design . Dokonale ladí s kuchyní ve stylu loftovém, skandinávském, a dokonce i rustikálním. Spojte ho s dalšími produkty z řady NATUR a dosáhnete stylového vzhledu interiéru.
Organizer NATUR byl vyrobeno v Polsku . Vzhledem k použití přírodních materiálů se doporučuje ruční mytí výrobku. Je bezpečný pro kontakt s potravinami a je pokryt 2letou zárukou GERLACH.
Rozměry: 37x9cm

| Produktová řada | Natur |
|---|---|
| Materiál | Dubové dřevo |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Dřevo |
| Hmotnost | 0,8 kg |
| Celková délka | 36 cm (bez víčka) / 36,5 cm (s víčkem) |
| Země výroby | Polsko |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 9 cm |
| Wysokość: | 6 cm |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:
Gerlach Muza NK49 Kávová lžička 6ks
Zestaw garnków 10 el. SUPERIOR
MODERN Sada jídelních talířů 18 ks / 6 os.
Sada příborů Celestia 24el + vidličky 6el
LOFT Nóż Szefa Kuchni 8" w skrzynce drewnianej



























