Sada 3x poklic na pánve 20/24/28 cm
Pánev SMART STEEL 20 cm
Wyślemy jeszcze dzisiaj
Gerlach Pánev SMART STEEL 20 cm
Pánve SMART STEEL patří do řady multifunkčních nádob, které se vyznačují mj. úsporou místa a času. Možnost různých konfigurací umožňuje každému uživateli vytvořit sadu, která odpovídá jeho potřebám. Pánve jsou velmi odolné, skvěle se hodí na smažení, pečení, vaření, servírování pokrmů a dokonce i na uchovávání potravin.
Univerzální rukojeť pasuje na všechny nádoby z linie SMART STEEL. Díky možnosti odpojení lze pánve ukládat jednu do druhé, což umožňuje ušetřit až do 50 % místa na poličce .


Pánev SMART STEEL – funkční nádobí s odnímatelnou rukojetí
Pánve SMART STEEL byly vyrobeny z vysoce kvalitního nerezové oceli 18/10 , kterou charakterizuje odolnost vůči poškození a korozi. Tlusté dno s integrovaným hliníkovým diskem zaručuje rovnoměrnou distribuci tepla (technologie Full Induction) – pokrmy se vaří mnohem rychleji, což má vliv na menší spotřeba energie .
Vnitřní část pánve je vyrobena z českého keramického povrchu. ILAG XERADUR 2 – neobsahuje škodlivých látek, jako jsou: PTFE, PFOA, kadmium, olovo. Nádobí je tedy zcela zdravotně nezávadné a životního prostředí.
Pánev se prodává bez odnímatelné rukojeti .
| Produktová řada | Smart |
|---|---|
| Průměr | Ø20cm |
| Materiál | Lisované hliníkové |
| Záruka | 2 roky |
| Nátěr | Keramická (Ilag Xera Dur 2 ® Ceramic Non Stick) |
| Počet prvků | 1 |
| Barva | Ocelový / Černá |
| Typ kuchyně | Indukční / Elektrický / Plynový |
| Možnost použití v troubě | Ano (bez rukojeti) |
| Možnost mytí v myčce | Ano |
| Rukojeť | brak uchwytu - należy zakupić oddzielnie |
| Hmotnost | 0,4 kg |
| Výška mísy | 4 cm |
| Průměr feromagnetického disku | 16,8 cm |
| Maximální provozní teplota v troubě | 250°C |
| Počet vrstev dna | 5 |
| Rukojeť je součástí sady | ne |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:































