Silikonová forma na pečení chlebíčku 24cm SMART
Siliconová forma na pečení čtvercová 20cm SMART BLACK
Wyślemy jeszcze dzisiaj
Silikonová forma na pečení čtvercová
Spojte příjemné a zdravé pečení s příslušenstvím Gerlach. Vytvořte svůj vysněný dort a užijte si snadnost přípravy pečení díky silikonovým formám na pečení. Rychle vykouzlete čokoládové muffiny, špenátový koláč, křehký koláč nebo korpus k narozeninovému dortu, bez přilnutí ingrediencí ke stěnám nádoby. A po skončení pečení rychle a pohodlně umyjte formu a vychutnejte si sladkosti, které se vám právě podařilo upéct.
Speciální, kovový kroužek byl zasazen do silikonového okraje , aby se předešlo deformacím formy. Silikonové formy jsou především bezpečné - byly vyrobeny z Premium silikon a mají atest pro styk s potravinami.
Příslušenství na pečení Gerlach lze používat v myčce, troubě, mrazničce a mikrovlnné troubě.


Výhody silikonových forem:
- Odolné vůči extrémním teplotám
- Nepřilnavé
- Voděodolné
- Snadné na údržbu čistoty
- Trvalé
- Pohodlné na skladování
- Nemění chuť pokrmů
- Neabsorbuje vůně
- Pečivo se nepřichytává ke stěnám formy
Rozměry formy:
- Délka s držadly: 26 cm
- Výška: 4,2 cm
- Šířka: 22 cm
- Šířka uvnitř nádoby: 17,5 cm
| Produktová řada | Smart |
|---|---|
| Materiál | Ocel / Silikon |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Černá |
| Možnost použití v troubě | Ano |
| Možnost mytí v myčce | Ano |
| Skladování v lednici | Ano |
| Celková délka | 26 cm |
| Maximální provozní teplota v troubě | 230°C |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 22 cm |
| Wysokość: | 4,2 cm |
| Vhodné do mikrovlnné trouby | Ne |
| Vnitřní šířka | 20 cm |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:































