Silikonová forma na pečení chlebíčku 24cm SMART
Wyślemy w sobotę
Gerlach NK994 Forma na pečení biskupského chleba 24cm
Spojte příjemné a zdravé pečení s příslušenstvím Gerlach. Vytvořte svůj vysněný koláč a užijte si snadnost v přípravě pečení díky silikonovým formám na pečení. Okamžitě vykouzlete čokoládové muffiny, špenátový koláč, křehký dortík nebo korpus na narozeninový dort, aniž by se ingredience lepily na stěny nádoby. A po skončeném pečení rychle a pohodlně umyjte formu a vychutnejte si sladkosti, které se vám právě podařilo upéct.


Silikonová forma
Speciální kovový kroužek byl zapuštěn do silikonového okraje, aby se zabránilo deformaci formy.
Silikonové formy jsou především bezpečné - byly vyrobeny z prémiového silikonu a mají certifikaci pro kontakt s potravinami.
Příslušenství na pečení Gerlach lze používat v myčce, troubě, mrazáku a mikrovlnné troubě.
Výhody silikonových forem
- Odolné vůči extrémním teplotám
- Nepřilnutí
- Voděodolné
- Snadné na údržbu čistoty
- Trvalé
- Pohodlné na ukládání
- Nemění chuť pokrmů
- Neabsorbuje pachy
- Pečení se nepřichytává ke stěnám forem
- Délka s držadly: 30 cm
- Délka uvnitř nádoby: 24 cm
- Výška: 6 cm
- Šířka: 14 cm
- Šířka uvnitř 11 cm

| Produktová řada | Smart |
|---|---|
| Materiál | Ocel / Silikon |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Šedá |
| Možnost použití v troubě | Ano |
| Možnost mytí v myčce | Ano |
| Skladování v lednici | Ano |
| Celková délka | 30 cm |
| Maximální provozní teplota v troubě | 230°C |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 14 cm |
| Wysokość: | 6 cm |
| Vhodné do mikrovlnné trouby | Ne |
| Vnitřní šířka | 11 cm |
| Vnitřní délka | 24 cm |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:



























