Pánev NATUR 28 cm s keramickým povrchem
Nůž na pizzu SOLID
Wyślemy w niedzielę
Nůž na pizzu Solid – vysoká kvalita a elegantní vzhled
Precizní nůž na pizzu Solid umožňuje rychlé dělení těsta na stejné kousky. Je vybaven kulatou čepelí vyrobenou z vysoce kvalitní nerezové oceli. Jeho ergonomická rukojeť velmi dobře padne do ruky a díky použitému potahu má protiskluzové vlastnosti. Nůž na pizzu má také speciální ochranu, která navíc chrání ruku před poraněním.
Příslušenství SOLID je vyrobeno ze zinku, má chromovaný povrch s lesklou úpravou, která dále posiluje jeho povrch.
Tento doplněk do kuchyně dokonale zapadá do aktuálních trendů a potěší zejména milovníky italské kuchyně.

| Produktová řada | Ambiente |
|---|---|
| Materiál | Zinek s chromovaným povlakem |
| Záruka | 2 roky |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Počet prvků | 1 |
| Barva | Ocelový |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Hmotnost | 0,1 kg |
| Celková délka | 18 cm |
| Materiál rukojeti | ABS kryt |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 7 cm |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:



















