Gerlach Fine sada nožů v bloku + brousek
Svislý škrabák SOLID
Wyślemy w sobotę
219,00 Kč
Gerlach Škrabka vertikální SOLID
Škrabka Solid – minimalismus a funkčnost. Škrabka z řady Solid je pohodlný, univerzální kuchyňský nástroj určený pro praváky i leváky. Čepel je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, což usnadňuje proces loupání zeleniny či ovoce. Škrabka je odolná a praktická, má také protiskluzovou rukojeť (s silikonovým potahem), která velmi dobře padne do ruky. Její jednoduchý tvar zajišťuje, že dokonale zapadne do moderního interiéru.

| Produktová řada | Solid |
|---|---|
| Materiál | Zinek s chromovaným povlakem |
| Záruka | 2 roky |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Počet prvků | 1 |
| Barva | Ocelový |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Hmotnost | 0,1 kg |
| Celková délka | 17 cm |
| Materiál rukojeti | Protiskluzový ABS plast |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 2 cm |
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:





















