Zestaw 3x patelni 20/24/28 cm NATUR
Gerlach NK 704 Nůžky na drůbež Dřevo
Wyślemy w sobotę
539,00 Kč
Nůžky na drůbež
Nůžky na drůbež jsou ideální k řezání vařeného nebo syrového drůbežího masa na kousky, stejně jako k porcování celého kuřete. Produkt si skvěle poradí také s prořezáváním kostí, chrupavek a kůže.
Nůžky byly vyrobeny z nejvyšší kvality nerezové oceli , která zajišťuje ostrost, trvanlivost a odolnost vůči korozi.


Speciálně tvarované rukojeti zaručí vysoký komfort používání.
Produkt je vybaven systém bezpečné blokace , zabraňující náhodnému otevření.
Nůžky je třeba mýt ručně.
.| Produktová řada | Univerzální |
|---|---|
| Materiál | Ocel X30Cr13 |
| Materiál | Nerezová ocel / Dřevo |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Ocelový / Dřevo |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Tvrdost čepele | 50-53 HRC |
| Hmotnost | 0,3 kg |
| Celková délka | 26 cm |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 6 cm |
| Wysokość: | 2 cm |
| Balení | Blister |
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:





















