Kieliszki do białego wina MODERN 6 el
Wyślemy jeszcze dzisiaj
Sklenice na bílé víno MODERN 6 ks
Série sklenic MODERN spojuje moderní design a funkčnost. Mimořádný tvar kelímku umožňuje vyniknout správnému aroma vína a dlouhá noha sklenice umožňuje pohodlné držení v ruce, což zabrání nadměrnému ohřátí nápoje. To je ideální volba pro vychutnávání bílého vína, ale hodí se také pro podávání vody nebo šťávy.
Mají stabilní podstavec, který zajišťuje pohodlí během servírování a jejich zaoblené hrany jsou jemné na rty, což zvyšuje pohodlí při každodenním používání. Vylepšený tvar zajišťuje, že dobře padnou do ruky v jakékoliv situaci.
Ideálně se hodí k porcelánu a příborům z řady MODERN, ale díky své univerzalitě je lze kombinovat s jinými kolekcemi.


Sklenice nejvyšší kvality MODERN
Sklářská kolekce Gerlach je svět, kde se eleganci a jemnost prolínají síla a funkcionalita. Sklenice Gerlach jsou vyrobeny z prvotřídního bezolovnatého křišťálového skla, které se vyznačuje neuvěřitelnou průhledností, jemností a zároveň zvýšenou odolností. Díky tomu si je můžete užívat dlouhou dobu bez obav ze ztráty lesku nebo poškrábání.
O mimořádné kvalitě premium křišťálového skla svědčí neobvyklý, příjemný zvuk, který bude vydávat při přípitcích. Každá sklenice byla navržena tak, aby prezentovala veškeré vlastnosti nápoje a vytočila z něj správný buket chuti. Umělecky navržený tvar a ideální vyvážení činí ze sklenic Gerlach ozdobu každého stolu a setkání. Sklenice na bílé víno z řady MODERN díky své vysoké kvalitě mohou být používány v myčce na nádobí.
Sklenice na bílé víno vyrobené v Polsku
Sklenice na bílé víno MODERN byly vyrobeny v Polsku. V balení naleznete 6 sklenic s objemem 450 ml. Každá sada je balena do elegantní krabice, která je skvělým dárkem.

| Produktová řada | Modern |
|---|---|
| Průměr | Ø8,8cm |
| Kapacita | 450 ml |
| Materiál | Crystalline premium glass |
| Záruka | 2 roky |
| Počet prvků | 6 |
| Počet osob | 6 |
| Možnost mytí v myčce | Ano |
| Skladování v lednici | Ano |
| Przeznaczenie | Pro servírování studených nápojů |
| Wysokość: | 233 mm |
| Balení | Color box |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:
































