Sklenice na šampaňské FLOW 6 ks
Wyślemy jeszcze dzisiaj
Sklenice na šampaňské FLOW 6 ks
Řada sklenic FLOW se vyznačuje jednoduchostí a funkčností. Oblé tvary z nich činí nadčasovou základnu. Prodloužená kalich sklenice pomáhá udržet vůni vína a bublinky déle. Jsou to ideální volba pro vychutnávání se šampaňským, proseccem nebo jiným šumivým vínem.
Sklenice mají stabilní nohu, což zajišťuje komfort během servírování, a jejich zaoblené okraje jsou jemné pro ústa, což zvyšuje pohodlí pravidelného používání. Dokonale tvarovaný tvar znamená, že dobře drží v ruce bez ohledu na situaci.
Ideálně se hodí k porcelánu a příborům ze stejné řady, ale díky své univerzalitě je lze kompaktně kombinovat s jinými kolekcemi.


Sklenice nejvyšší kvality FLOW
Sklenná kolekce Gerlach je svět, kde se elegance a jemnost prolínají sílu a funkčností. Sklenice Gerlach jsou vyrobeny z crystalline premium glass tj. nejvyšší kvality olovené křišťálové sklo, které se vyznačuje mimořádnou průhledností, jemností a zároveň zvýšenou odolností. Díky tomu si jimi můžete užívat po dlouhou dobu bez obav z poškrábání nebo ztráty lesku.
Mimořádná kvalita crystalline premium glass je dokládána neobvyklým, příjemným zvukem, který se bude ozývat při přípitcích. Každá sklenice byla navržena tak, aby představila všechny vlastnosti nápoje a vyvolala z něj charakteristickou chuť. Uměle navržený tvar a ideální rovnováha činí ze sklenic Gerlach ozdobu každého stolu a setkání. Sklenice na šampaňské z řady FLOW díky vysoké kvalitě provedení mohou být používány v myčce na nádobí.
Sklenice na šampaňské vyráběné v Polsku
Sklenice na šampaňské FLOW byly vyrobeny v Polsku. Balení obsahuje 6 sklenic o objemu 175 ml. Každá sada je balena do elegantní krabice, která je ideální jako dárek.

| Produktová řada | Flow |
|---|---|
| Průměr | Ø6,2 cm |
| Kapacita | 175 ml |
| Materiál | Crystalline premium glass |
| Záruka | 2 roky |
| Počet prvků | 6 |
| Počet osob | 6 |
| Možnost mytí v myčce | Ano |
| Skladování v lednici | Ano |
| Země výroby | Polsko |
| Przeznaczenie | Pro servírování studených nápojů |
| Wysokość: | 201 mm |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:




























