- Novinka
Ambiente Lžíce
Wyślemy jeszcze dzisiaj
Ambiente Lžíce
Řada doplňků z kartáčované oceli AMBIENTE jsou stylové kuchyňské nástroje, které se vyznačují nejvyšší trvanlivostí a elegantním vzhledem . Byly vyrobeny z odolného proti deformacím nerezové oceli . Jsou ražené příčně, což přispívá k jejich zpevnění a zabraňuje ohýbání.
.jpg)

Design lžíce z kartáčované nerezové oceli AMBIENTE zajišťuje, že se dokonale hodí do mnoha moderních interiérů, např. ve skandinávském nebo loftovém stylu. Její trvanlivost a univerzálnost z ní činí produkt, který bude sloužit po mnoho let.
Ocelová lžíce neabsorbují pachy pokrmů a je snadné čištění . Nedoporučuje se mytí v myčce. Nerezová ocel je odolná vůči vysokým teplotám.
Příprava a podávání různorodých omáček se lžící AMBIENTE bude mnohem pohodlnější. Ideálně se také hodí k míchání pokrmů ve větším hrnci. Může být také používána při přípravě jídel venku.
Všechna kuchyňská zařízení AMBIENTE jsou plně zdravotně nezávadná. Jsou pokryta 2letou zárukou.
POZOR: nedoporučuje se používat ocelové příslušenství na nádobí s nepřilnavými povrchy z důvodu rizika poškození povrchu. Stojí za to vsadit na celonerezové nádobí, např. hrnce SUPERIOR nebo pánve PRESTIGE.
- Objem lžíce: 50ml
- Délka produktu: 358 mm
- Tloušťka oceli: 4 mm

| Produktová řada | Ambiente |
|---|---|
| Materiál | Nerezová ocel |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Ocelový / Černá |
| Možnost mytí v myčce | Ano, ale nemusí to být doporučeno (zkontrolujte popis produktu) |
| Hmotnost | 0,2 kg |
| Celková délka | 36 cm |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 7 cm |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:



























