Krájecí prkénko Gerlach Natur NK 320 30x24 cm
- Vyprodáno
Dřevěný chlebník NATUR
Gerlach doporučuje
[Vzorový text - karta produktu] Podívejte se na naše doporučené produkty, které udělají společné vaření a konzumaci jídel velmi příjemnou a radostnou.
Dřevěný chlebník NATUR
Dřevěný chlebník NATUR je jedinečný produkt vytvořený s ohledem na osoby, které ocení kvalitní výrobky vyrobené z přírodních materiálů. . Byl vytvořen z dubového dřeva, které je často nazýváno královským materiálem. Vyznačuje se zvláštní tvrdostí a také vysokou odolností vůči ohni.


Přirozené dubové dřevo má antibakteriální vlastnosti . Z tohoto důvodu je chlebník ideální pro uchovávání potravin - chleba a dalších potravinářských výrobků. Vnější část nádoby byla byla pokryta transparentním vodním biologicky rozložitelným lakem , což zaručuje trvanlivost. Vnitřek a víko jsou vyrobeny zcela bezpečného dřeva pro zdraví.
Chlebník má přizpůsobené oboustranné víko, jehož vnitřní část může sloužit jako pohodlná prkénko na krájení . Má drážky, které sbírají drobky chleba, takže kuchyňská deska zůstane čistá.
Originální a moderní design, založený na jednoduché, minimalistické formě, zajistí, že chlebník NATUR se skvěle hodí do současných interiérů: jak skandinávských, tak ve tmavších barvách. Bude užitečnou ozdobou každého stolu .
Chlebník byl vyrobeno v Polsku . Vzhledem k použití přírodních materiálů se doporučuje ruční mytí produktu. Je bezpečný pro kontakt s potravinami a je pokryt 2letou zárukou GERLACH.
Rozměry: 36x21x17,5cm

| Produktová řada | Natur |
|---|---|
| Materiál | Dubové dřevo |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Dřevo |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Hmotnost | 2,3 kg |
| Celková délka | 36 cm (bez víčka) / 36,5 cm (s víčkem) |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 21 cm |
| Wysokość: | 18,2 cm |
| Délka víčka | 36,5 cm |
| Šířka víčka | 21,5 cm |
| Tloušťka víčka | 2,1 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 34 x 19 x 15,8 cm |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:



































